Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Jankusport
Sokolská 28
75002 Přerov
tel: 733739371
jankusport(a)email.cz
Po - Pá 9:00 - 18:00 So: 9:00 - 12:00
DOPRAVA ZDARMA - při nákupu od 2000.-

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » KOLA PRO AFRIKU

KOLA PRO AFRIKU

Sběrné místo - Kola pro Afriku
sport Přerov Jankusport

 


Zbavte se starého jízdního kola smysluplně

Projekt "KOLA PRO  AFRIKU", který funguje na principech dobrovolnictví v celé ČR vznikl v roce 2012. Od té doby se i díky Vám podařilo vybrat přes 13.000 kol. Prodejna JANKUSPORT se do tohoto projektu zapojila v roce 2013.

 

 

V našem obchodě jsme zřídili sběrné místo takže se i vy můžete do tohoto projektu zapojit. Tato darovaná a opravená kola putují z jedné čtvrtiny do Gambie k listopadu 2014 z nich dojelo k více jak třiceti školám celkem 3.179. Další várka 150 speciálně vybraných horských kol bude od března 2015 pomáhat při ochraně africké přírody, hlavně slonů v Čadu a Kamerunu. Prezentace kola pro Afriku

 

 

Ve středu 9. prosince začala za pomoci hasičů nakládka 56 darovaných jízdních kol od přerovských občanů, která byla převezena do centrálního skladu v Ostravě. Tyto kola se následně díky projektu "kola pro Afriku" dostanou k dětem do Gambie a dalších Africký zemí, kde jim budou sloužit jako dopravní prostředek pro cesty do škol. Další informace o této akci si můžete přečíst v Přerovském deníku. Tímto všem zůčastněným děkujeme.